Canlar Fruit 2021 Sezonu Yatırımları

Canlar Fruit 2021 Sezonu Yatırımları

Öncelikle, yatırımını yeni gerçekleştirdiğimiz Unitec Cherry Vision 3.0 kiraz işleme makinemiz ile birlikte kiraz işleme kapasitemizi ve kalitemizi önemli ölçüde artırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2021 yılı kiraz sezonu yatırımlarımız kapsamında Cherry Vision 2.0 kiraz işleme makinemizi Cherry Vision 3.0’e çıkarıyor, bununla birlikte saatlik kiraz işleme kapasitemizi de önemli derecede yükseltiyoruz. Cherry Vision 3.0 ile birlikte kiraz işleme kalitemizin de %20 oranında artacağını öngörüyoruz. Bu geliştirme ile birlikte siz müşterilerimize ve tüketicilerimize daha iyi hizmette bulunacak olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bunun yanında 6000m² kapalı alanı ve 3000 ton depolama kapasitesi ile on yıldan daha uzun süredir hizmet vermekte olan Denizli Canlar Soğuk Hava Tesisi de yeni yatırımlarımızın hedefleri arasında yer alıyor. Son on yılda büyüyen müşteri portföyümüz ve markamız sebebiyle operasyonlarımızın çoğunluğunun gerçekleştiği, yaptığımız işte büyük bir önem arz eden tesisimizin geliştirilmesi de önceliğimiz haline gelmişti. Yeni projemiz ile birlikte Canlar Soğuk Hava Tesisi 2500m² ek ile toplamda 8500m² kapalı alan, 4 yeni soğuk hava odası, Cherry Vision 3.0 için kiraz işleme alanı, yükleme rampaları ve yeni ofis kompleksiyle hizmet vermeye hazır olacak.

Projelelerimizin ve yatırımlarımızın gelişimiyle ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. O zamana kadar sizlere sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp